Radzewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
80 000 PLN
Cena za m2
100 PLN
Powierzchnia działki
800 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Numer oferty
189/1895/OGS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane położone w Radzewie, w centrum wsi, Gmina Kórnik, w malowniczym terenie zakola Warty, blisko lasów, w oazie ciszy i spokoju. Jednocześnie sąsiadujące tereny szybko się urbanizują i w otoczeniu buduje się dużo nowych domów. Miejscowość znajduje się ok. 4 km od Kórnika i ok. 20 km od Poznania, jest świetnie skomunikowana z centrum miasta drogą ekspresową lub autostradą.
Dostępne powierzchnie działek; 3 działki o powierzchni 800 m2, 5 działek o powierzchni 850 m2. Działki są płaskie, w kształcie zgrabnego prostokąta, bez opłotowania i zadrzewienia. W ulicy prąd, woda, gaz. Cena ofertowa za m2 gruntu wynosi 100 zł. We wsi są sklepy, boisko
i szkoła. Oferta skierowana do klientów indywidualnych i firm developerskich. Polecam i zapraszam na prezentację.
Osobą prowadzącą ofertę jest Mariola Chwalisz-Ostolska, tel. 601553218.Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo jest Mariola Chwalisz-Ostolska, nr licencji UMiRM 638. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 8
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Widok na: Las, Inne budynki

Mapa

Kontakt

Mariola Chwalisz-Ostolska

Mariola Chwalisz-Ostolska

Mobile:
601 553 218
Email:
m.ostolska@ostolskanieruchomosci.pl
Numer licencji:
638

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Ostolska Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Ostolska Nieruchomości z siedzibą przy Wyspiańskiego 14/2a, 60-750 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@ostolskanieruchomosci.pl… czytaj więcej