Poznań

Poznań-Jeżyce, ul. Poznańska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 000 PLN
Cena za m2
40 PLN
Powierzchnia
50 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Stan budynku
Dobry
Rok budowy
1997
Dostępne od
2021-09-01
Numer oferty
688/1895/OLW

Opis nieruchomości

Polecam do najmu lokal usługowo-handlowy w atrakcyjnej lokalizacji, na Jeżycach przy ul. Poznańskiej. Powierzchnia lokalu wynosi 50 m2 i aktualnie jest podzielona na dwa pomieszczenia, małe zaplecze socjalne i WC. Do lokalu wchodzi się z ulicy, przy drzwiach wejściowych znajdują się 2 witryny. Możliwe jest prowadzenie różnorodnej działalności; idealna siedziba gabinetów lekarskich, sprawdzi się także w zakresie działalności biurowej, usługowej i handlowej. Lokal dostępny od 1 września br. Jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Opłata za najem wynosi 2000 zł plus VAT. Koszty administracyjne /ogrzewanie, woda, ścieki itp/ to 500 zł. Polecam i zapraszam na prezentację. Osobą prowadzącą ofertę jest Mariola Chwalisz-Ostolska. Kontakt 601 553 218. Nr licencji zawodowej 638. Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Światłowód: Tak

Mapa

Kontakt

Mariola Chwalisz-Ostolska

Mariola Chwalisz-Ostolska

Telefon:
601 553 218
E-mail:
m.ostolska@ostolskanieruchomosci.pl
Numer licencji:
638

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Ostolska Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Ostolska Nieruchomości z siedzibą przy Wyspiańskiego 14/2a, 60-750 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@ostolskanieruchomosci.pl… czytaj więcej