Dąbrowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
24 900 PLN
Powierzchnia
1 060 m2
Numer oferty
3/1895/OHW

Opis nieruchomości

Polecamy do najmu obiekt magazynowo - produkcyjny z zapleczem biurowym i socjalnym, położony w Dąbrowie nieopodal ul. Bukowskiej.
Bardzo dogodna lokalizacja po zachodniej stronie Poznania, tuż przy wjeździe na autostradę i S11, z szybkim dojazdem do centrum miasta i lotniska Ławica drogą szybkiego ruchu.
Opis oferowanego obiektu;
- powierzchnia to 1060 m2, z czego:
- 950 m2 stanowi hala o nośności 5000 kg/m2
- 110 m2 stanowi zaplecze biurowo-socjalne składające się z kilku pomieszczeń biurowych, salki konferencyjnej, kuchni z jadalnią dla personelu, węzłów sanitarnych
- dodatkową powierzchnią stanowi antresola w budynku magazynowym 450 m2 z udźwigiem 300 kg/m2
- nowoczesny obiekt z 2018 roku
- plac manewrowy
- 20 miejsc postojowych
- hala o wysokości 7-9 m
- posadzka przemysłowa bezpyłowa
- 2 bramy segmentowe /3 m szerokość/3,5 m wysokość/ z poziomu terenu sterowane elektrycznie, przy bramie dodatkowe drzwi wejściowe
- ogrzewanie hali za pomocą nagrzewnic gazowych
- doświetlenie światłem naturalnym i energooszczędne oświetlenie LED
- instalacja alarmowa i monitoring zewnętrzny i wewnętrzny
- wentylacja mechaniczna w hali i grawitacyjna w budynku biurowym
- pełne uzbrojenie terenu
- instalacja elektryczna z mocą 40 kW.
Reasumując, obiekt nowej generacji, spełniający wymogi nowoczesnych obiektów magazynowo - przemysłowych, w doskonałej lokalizacji.
Cena najmu to 24.900 zł netto plus podatek VAT. Dodatkowo najemca ponosi opłaty eksploatacyjne. Objęcie do uzgodnienia. Polecam i zapraszam na prezentację, osobą prowadzącą ofertę jest Mariola Chwalisz-Ostolska, nr licencji zawodowej 638. Kontakt 601 553 218. Powyższy opis ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Kontakt

Mariola Chwalisz-Ostolska

Mariola Chwalisz-Ostolska

Telefon:
601 553 218
E-mail:
m.ostolska@ostolskanieruchomosci.pl
Numer licencji:
638

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Ostolska Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Ostolska Nieruchomości z siedzibą przy Wyspiańskiego 14/2a, 60-750 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@ostolskanieruchomosci.pl… czytaj więcej