Czerniejewo

ul. Szkolna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 900 PLN
Powierzchnia
40 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2
Liczba pięter
2
Typ kuchni
Otwarta
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2022
Stan nieruchomości
Idealny
Kaucja
3000
Dostępne od
2023-11-09
Numer oferty
500/1895/OMW

Opis nieruchomości

Polecam do najmu 2 pokojowe mieszkanie położone w Czerniejewie, miejscowości pomiędzy Wrześnią i Gnieznem, nieopodal węzła drogi ekspresowej S 5 i drogi 92. 
Lokalizacja bardzo dogodna pod względem infrastruktury usługowo-handlowej i rekreacyjnej. W Czerniejewie znajdują się 2 dyskonty, lokalne sklepiki, poradnia lekarska, sala sportowo-widowiskowa, korty tenisowe, zespół pałacowo-parkowy z pięknym parkiem, liczne ścieżki rowerowe.
Mieszkanie znajduje się w nowym kameralnym budynku z 2022 roku, estetycznie wykończonym z zewnętrznymi miejscami postojowymi. 
Opis nieruchomości;
- 40 m2, 2 pokoje, oddzielna sypialnia, pokój dzienny z aneksem kuchennym i dużą łazienką
- atutem mieszkania jest przeszło 5 m2 balkon
- 2 piętro
- do lokalu przynależy komórka lokatorska
- elektryczne rolety zewnętrzne w oknach, w salonie także wewnętrzne
- udogodnienia; klimatyzacja, system alarmowy, wideofon
- mieszkanie jest całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD /lodówka, zmywarka, pralka, płyta indukcyjna, piekarnik, pochłaniacz oparów/, szafy, łóżko z materacem
- wszystko pachnie nowością
- opłata za najem to 1.900 zł miesięcznie plus czynsz administracyjny ok. 390 zł /ogrzewanie, woda, kanalizacja, śmieci/
- internet światłowód do podpisania umowy przez najemcę
- mieszkanie nowocześnie wykończone, funkcjonalne czeka na swojego najemcę /wyłącznie osoby dorosłe, bez dzieci/.
Zapraszam na prezentację, osobą prowadzącą ofertę jest Mariola Chwalisz-Ostolska, kontakt 601 553 218. Nr licencji zawodowej 638. Powyższy opis ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Parametry dodatkowe

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Sklep, Apteka, Zabudowa niska, Hala sportowa, Jezioro, Park, Las, Restauracja, Kort tenisowy, Bank, Fitnes
  • Komunikacja: Autobus, Autostrada

Mapa

Kontakt

Mariola Chwalisz-Ostolska

Mariola Chwalisz-Ostolska

Telefon:
601 553 218
E-mail:
m.ostolska@ostolskanieruchomosci.pl
Numer licencji:
638

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Ostolska Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Ostolska Nieruchomości z siedzibą przy Wyspiańskiego 14/2a, 60-750 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres m.ostolska@ostolskanieruchomosci.pl… czytaj więcej