Ludwikowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
15 000 PLN
Cena za m2
17,65 PLN
Powierzchnia
850 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Dostępne od
2023-09-13
Numer oferty
6/1895/OHW

Opis nieruchomości

Przedmiotem najmu jest nieruchomość o charakterze rolniczym, w przeszłości folwark Ludwikowo, położony przy drodze nr 187, tuż koło Szamotuł. 
Lokalizacja obiektu bardzo dogodna pod względem komunikacyjnym, znajduje się  przy drodze nr 187, do Poznania ok. 38 km.
Całkowita powierzchnia działki gruntu wynosi 1 ha.
Na działce znajduje się;
- murowany magazyn o powierzchni 850 m2
- 6 silosów  zbożowych o pojemności 100 t każdy
- 4 silosy zbożowe o pojemności 200 ton każdy
- olejowa suszarnia do zboża o wydajności suszenia 20t/h.
Na terenie działki znajduje wygodny plac manewrowy i miejsce do parkowania pojazdów lub dowolnego sprzętu.
Atrakcyjna cena najmu całego obiektu - 15.000 zł netto. Do powyższej ceny należy doliczyć opłaty eksploatacyjne za zużycie energii elektrycznej i wody.
Obiekt dostępny do najmu od zaraz.
Reasumując, przedmiotowa nieruchomość jest wprost idealna do prowadzenia działalności rolniczej. Ale nie tylko. Można prowadzić działalność magazynową, handlową, produkcyjną.
Dodatkowe atuty, to lokalizacja i dobra cena.
Istnieje Także możliwość najmu sąsiadującej działki o powierzchni 4,16 ha z kilkoma budynkami magazynowymi i placem manewrowym.
Polecam i zapraszam na prezentację. Osobą prowadzącą ofertę jest Mariola Chwalisz-Ostolska, nr licencji zawodowej 638. Kontakt 601 553 218. Powyższy opis ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.Parametry dodatkowe

  • Typ hali: Murowana

Kontakt

Mariola Chwalisz-Ostolska

Mariola Chwalisz-Ostolska

Telefon:
601 553 218
E-mail:
m.ostolska@ostolskanieruchomosci.pl
Numer licencji:
638

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Ostolska Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Ostolska Nieruchomości z siedzibą przy Heweliusza 5/19, 60-281 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres m.ostolska@ostolskanieruchomosci.pl… czytaj więcej